...přes 20 golfových hřišť do 60 minut

V Bohemia golfregionu máte autem na dosah přes 20 golfových hřišť do 60 minut.Očekává vas tak nejhustější síť golfových hřišť v Evropě

...slavné osobnosti všude

Goethe, Bismarck, Beethoven, Wagner, Chopin, Tolstoj, Turgeněv, Marx a mnohé další osobnosti oceňovali již ve svých dobách pobyt ve světoznámém lázeňském trojúhelníku Mariánské Lázně, Františkovy Lázně a Karlovy Vary.

...Golfová hřiště z ptačí perspektivy

Na adrese bohemia-golf.eu uvidíte všechna golfová hřiště z ptačí perspektivy, najdete zde též mapy okolí, s navigací pro příjezd Vám pomohou Google maps.

Golfpark Westerzgebirge

V lázních Bad Schlema vznikl v rámci jedinečného projektu golfový park Bad Schlema. Golfové hřiště připomínající park leží v regionu známém těžbou uranu, který se vyvinul v jedno z nejmladších lázeňských a léčebných míst v Německu. Relaxace a sportovní vyžití, závody a společenské aktivity se v nádherném prostředí snoubí s výhledem na západní Krušnohoří. Golfový park, těsně sousedící s lázeňským parkem Bad Schlema, láká nejen lidi z regionu, nýbrž představuje lákadlo i pro lázeňské hosty a návštěvníky na dovolené. Hřiště nabízí vše, co moderní a profesionálně vedené golfové hřiště potřebuje:

  • náročné devítijamkové hřiště + 4 tréninkové dráhy
  •  250m driving range s 20 místy pro odpal, z toho 6 zastřešených
  • putting a tréninkový green
  • golfového trenéra a golfovou školu

Zažijte fascinaci golfem na vlastní kůži a objevte velký sport s malým míčkem. Neboť zde nezůstanou žádná přání nesplněná:

  • Golf spojuje sport, zábavu ve volném čase s přáteli a celou rodinou, přírodu, techniku a radost ze života – to vše do jedinečného zážitku.
  • Golf podporuje sílu, vytrvalost, koordinaci, koncentraci a pohyblivost.
  • Golf je sport na celý život! Můžete začít v jakémkoliv věku, a i ti nejmenší si při něm užijí legraci.

Na tréninkovém hřišti, takzvaném „driving range“, získáte tipy od zkušených trenérů a vyzkoušíte společně různé situace z golfové hry. Vybavení Vám dáme k dispozici, potřebujete jen sportovní obuv a pohodlné oblečení.