...přes 20 golfových hřišť do 60 minut

V Bohemia golfregionu máte autem na dosah přes 20 golfových hřišť do 60 minut.Očekává vas tak nejhustější síť golfových hřišť v Evropě

...slavné osobnosti všude

Goethe, Bismarck, Beethoven, Wagner, Chopin, Tolstoj, Turgeněv, Marx a mnohé další osobnosti oceňovali již ve svých dobách pobyt ve světoznámém lázeňském trojúhelníku Mariánské Lázně, Františkovy Lázně a Karlovy Vary.

...Golfová hřiště z ptačí perspektivy

Na adrese bohemia-golf.eu uvidíte všechna golfová hřiště z ptačí perspektivy, najdete zde též mapy okolí, s navigací pro příjezd Vám pomohou Google maps.

Duryňský Golfový klub 'Drei Gleichen' Mühlberg e.V.

Duryňský Golfový klub 'Drei Gleichen' Mühlberg e.V.

Golfový klub leží na okraji severního Duryňského lesa v bezprostřední blízkosti středověkých hradů Mühlburg, Wanderslebener Gleiche a Wachsenburg, proto je pojmenován „Drei Gleichen (Tři stejní)“.

Golfové zařízení sestává z osmnáctijamkového hřiště střední náročnosti a veřejného šestijamkového hřiště pro kurzy, kde lze hrát i bez schopností nutných pro hru na hřišti.

Golfový klub je součástí centra pro volný čas „Gut Ringhofen“ v Mühlberg. V klubu se nachází kancelář, golfová škola, obchod, šatny a místnosti pro nosiče holí, jakož i veřejná restaurace „Taubennest“. Hosté mohou pro delší pobyty využít penzion přiléhající k restauraci. K zařízení „Gut Ringhofen“ patří navíc i jízdárna a Bouleclub.


Thüringer GolfclubThüringer GolfclubThüringer Golfclub