...přes 20 golfových hřišť do 60 minut

V Bohemia golfregionu máte autem na dosah přes 20 golfových hřišť do 60 minut.Očekává vas tak nejhustější síť golfových hřišť v Evropě

...slavné osobnosti všude

Goethe, Bismarck, Beethoven, Wagner, Chopin, Tolstoj, Turgeněv, Marx a mnohé další osobnosti oceňovali již ve svých dobách pobyt ve světoznámém lázeňském trojúhelníku Mariánské Lázně, Františkovy Lázně a Karlovy Vary.

...Golfová hřiště z ptačí perspektivy

Na adrese bohemia-golf.eu uvidíte všechna golfová hřiště z ptačí perspektivy, najdete zde též mapy okolí, s navigací pro příjezd Vám pomohou Google maps.

Region Bohemia

Golf bez hranic v bavorsko-sasko-duryňsko-české pohraniční oblasti

Golfový region bez hranic – situovaný v bavorsko-sasko-duryňsko-české pohraniční oblasti – je již několik let tajným tipem golfových zasvěcenců. V oblasti golfové spolupráce „Bohemia Golf“ se nachází přes 20 golfových hřišť dostupných v rámci jedné hodiny – s různě vysokým stupněm náročnosti, s velkou rozmanitostí pro ambiciózního golfového hráče a často v blízkosti turisticky zajímavých cílů. Golfová hřiště situovaná v krajinně zajímavé oblasti se vyznačují zařízením blízkým přírodě a rodinným provozem. Pro doprovod golfových hráčů se zde nabízí mnoho možností v oblasti zdraví, wellness, nabídek pro volný čas také speciálně pro rodiny, odpočinku a nákupů.