...přes 20 golfových hřišť do 60 minut

V Bohemia golfregionu máte autem na dosah přes 20 golfových hřišť do 60 minut.Očekává vas tak nejhustější síť golfových hřišť v Evropě

...slavné osobnosti všude

Goethe, Bismarck, Beethoven, Wagner, Chopin, Tolstoj, Turgeněv, Marx a mnohé další osobnosti oceňovali již ve svých dobách pobyt ve světoznámém lázeňském trojúhelníku Mariánské Lázně, Františkovy Lázně a Karlovy Vary.

...Golfová hřiště z ptačí perspektivy

Na adrese bohemia-golf.eu uvidíte všechna golfová hřiště z ptačí perspektivy, najdete zde též mapy okolí, s navigací pro příjezd Vám pomohou Google maps.

Golfclub Schwanhof e.V.

Golfclub Schwanhof e.V.

Golfové zařízení Schwanhof zřízené vítězi US OPEN Jerrym Patem a Reinholdem Weishauptem nabízí jak začátečníkům, tak i ambiciózním golfistům nejlepší hrací a tréninkové podmínky. Fascinující fairwaye, pěstěné greeny a vynikající vybavení patří k tomu nejluxusnějšímu, co mohou německá golfová hřiště nabídnout. Tak se stalo mnohonásobně vyznamenané osmnáctijamkové hřiště pro pořádání šampionátů oblíbeným rozhodujícím místem mezinárodních turnajů. Pestré, avšak férové ztvárnění dělá z každého kola na tomto neobyčejném hřišti jedinečný zážitek. Pastvou pro oko je náš komfortní a vysoce účelový klub, symbióza modernity a krajinné integrace do přírody, která zahrnuje v přední části vchod, velké foyer a golfový obchod, v zadní části pak restauraci.

V suterénu se nacházejí prostorné šatny a internetová kavárna.

Kdo dokáže ocenit radost z golfové hry, dokáže celkově vychutnávat radosti života. Proto nesmějí na takovém místě jako v restauraci Schwanhof přijít zkrátka ani Vaše chuťové buňky.

A co se lépe hodí ke golfu než restaurace, která svým konceptem „best tastes of the world“ spojuje mezinárodní kuchařské umění s bavorskou a hornofalckou kuchyní?

V restauraci Schwanhof jsou všechny pokrmy připravovány čerstvé a rozsáhlá kulinářská nabídka je přizpůsobena příslušné denní době. Čeká na Vás více než 100 míst v restauraci, 55 míst v zimní zahradě a dalších 100 míst na obou velkolepých terasách s výhledem na nádherné golfové hřiště.

Golfclub Schwanhof e.V.Golfclub Schwanhof e.V.Golfclub Schwanhof e.V.