...přes 20 golfových hřišť do 60 minut

V Bohemia golfregionu máte autem na dosah přes 20 golfových hřišť do 60 minut.Očekává vas tak nejhustější síť golfových hřišť v Evropě

...slavné osobnosti všude

Goethe, Bismarck, Beethoven, Wagner, Chopin, Tolstoj, Turgeněv, Marx a mnohé další osobnosti oceňovali již ve svých dobách pobyt ve světoznámém lázeňském trojúhelníku Mariánské Lázně, Františkovy Lázně a Karlovy Vary.

...Golfová hřiště z ptačí perspektivy

Na adrese bohemia-golf.eu uvidíte všechna golfová hřiště z ptačí perspektivy, najdete zde též mapy okolí, s navigací pro příjezd Vám pomohou Google maps.

Golfclub Hof

Golfclub Hof

Nádherná hornofrancká pahorkovitá krajina nabízí přirozenou kulisu osmnáctijamkovému zařízení golfového klubu Hof. Dráhy parcourů (5.916 metrů pro pány a 5.260 metrů pro dámy) zasazené do lesů a polí se těší velké oblibě u členů i hostů. Trasa je velmi rozmanitá, přičemž při volbě odpalu je nutné zohlednit jak strategicky umístěné pevnůstky, tak některé vyzývavě šikmé plochy a četná stoupání, která je zapotřebí překonat. Na hráče jsou tak kladeny odpovídající nároky i na jejich fyzickou kondici.

Oku lahodící a hráčsky atraktivní jsou čtyři rybníky, které nejen že jsou domovem rozmanitého vodního ptactva a ryb, nýbrž již nechaly navždy zmizet mnoho golfových míčků při nepřesné hře. Hřiště tak nabízí náročný sport pokročilým hráčům i férové podmínky pro podnětné trasy začátečníkům.

Golfclub HofGolfclub HofGolfclub Hof