...přes 20 golfových hřišť do 60 minut

V Bohemia golfregionu máte autem na dosah přes 20 golfových hřišť do 60 minut.Očekává vas tak nejhustější síť golfových hřišť v Evropě

...slavné osobnosti všude

Goethe, Bismarck, Beethoven, Wagner, Chopin, Tolstoj, Turgeněv, Marx a mnohé další osobnosti oceňovali již ve svých dobách pobyt ve světoznámém lázeňském trojúhelníku Mariánské Lázně, Františkovy Lázně a Karlovy Vary.

...Golfová hřiště z ptačí perspektivy

Na adrese bohemia-golf.eu uvidíte všechna golfová hřiště z ptačí perspektivy, najdete zde též mapy okolí, s navigací pro příjezd Vám pomohou Google maps.

Golf-Club Bayreuth e.V.

Golf-Club Bayreuth e.V.

Od roku 1994 se v Horních Francích nad střechami Wagnerova města nachází největší a jediné sedmadvaceti-jamkové hřiště. Především osmnáctijamkové hřiště pro mistrovské turnaje zaujme mnoha hráčskými výzvami a nezapomenutelnými výhledy na Bayreuth, Festspielhaus, Francké Švýcarsko a Smrčiny. Kombinace sportu a estetiky vede k tomu, že se v Bavorsku cítí dobře stejnou měrou „profesionálové“, občasní hráči golfu i požitkáři. Kromě toho disponuje zařízení „Am Rodersberg“ pečlivě upraveným, veřejným devítijamkovým hřištěm, které je ideální pro začátečníky a zájemce. Avšak i zkušení golfisté jej stále znovu a znovu využívají pro vypilování krátké hry. Další možnosti tréninku nabízejí rozsáhlá tréninková zařízení. Dva putting a chipping greeny, jeden pitching green a 40 částečně zastřešených boxů pro odpal na velkoryse zřízeném driving range splní hráčům každé jejich přání.


Golf-Club Bayreuth e.V. - Bayreuth - Golfplatz - Bild01Golf-Club Bayreuth e.V. - Bayreuth - Golfplatz - Bild02Golf-Club Bayreuth e.V. - Bayreuth - Golfplatz - Bild03