...přes 20 golfových hřišť do 60 minut

V Bohemia golfregionu máte autem na dosah přes 20 golfových hřišť do 60 minut.Očekává vas tak nejhustější síť golfových hřišť v Evropě

...slavné osobnosti všude

Goethe, Bismarck, Beethoven, Wagner, Chopin, Tolstoj, Turgeněv, Marx a mnohé další osobnosti oceňovali již ve svých dobách pobyt ve světoznámém lázeňském trojúhelníku Mariánské Lázně, Františkovy Lázně a Karlovy Vary.

...Golfová hřiště z ptačí perspektivy

Na adrese bohemia-golf.eu uvidíte všechna golfová hřiště z ptačí perspektivy, najdete zde též mapy okolí, s navigací pro příjezd Vám pomohou Google maps.

Bohemia Golf - O nás

Golfová agentura Bohemia je zájmové sdružení regionu západních Čech, oblasti Vogtland (Duryňsko), Smrčin a kontaktní partner pro všechny přátele golfu a jejich rodiny.

Golfová agentura Bohemia je zájmové sdružení golfových klubů a hotelů regionu západních Čech, oblasti Duryňska a Smrčin. Cílem je nabídnout Vám přes 30 golfových klubů, mnohé hotely a rozmanité kulturní vyžití, aktivity ve volném čase a wellness programy. Pomůžeme Vám například s organizací Vašich startovacích časů, ubytování a dalších aktivit ve volném čase.

Pro Vás jako návštěvníky a golfové hráče jsou tyto služby nejen zadarmo – právě naopak. Rezervací odpalovacích časů, ubytování v hotelu a dalších nabídek přes golfovou agenturu Bohemia získáte nejen cenové výhody, nýbrž i další různorodé bonusy.

Plánujete golfovou cestu, krátký golfový výlet či golfový pobyt – pro sebe, Vaši rodinu, přátele či golfový klub?

Nabízíme Vám jednoduché, pohodové a optimální naplánování Vaší golfové cesty, respektive golfových prázdnin, Vaší golfové dovolené nebo krátkého golfového výletu a umožníme Vám tím prožít golfovou dovolenou s radostí ze hry, zábavou a rozmanitostí bez jakéhokoliv stresu z plánování.

Bohemia Golfmanagement - servis na český způsob kompetentní, spolehlivý, přátelský

Bohemia Golfagentura u ped asem zjistila, e je poteba golfistm nabdnout komplexn organizaci. S nam vstcnm, ptelskm a na nron zahranin hosty zvklm tmem, stvajc ze sekretritu, golfovho Profi-trenra a dalch spolupracovnk jsme Vm pln k dispozici.

S Bohemia Golfagenturou byl nyn zskn odpovdajc nstroj, kter podpo golf v jednom z region Evrpopy s nejhustj st golfovch hi a souasn uke, e Golf & Rodina nemus nutn stt proti sob Kontakty >>> nabdky/ceny >>>