...přes 20 golfových hřišť do 60 minut

V Bohemia golfregionu máte autem na dosah přes 20 golfových hřišť do 60 minut.Očekává vas tak nejhustější síť golfových hřišť v Evropě

...slavné osobnosti všude

Goethe, Bismarck, Beethoven, Wagner, Chopin, Tolstoj, Turgeněv, Marx a mnohé další osobnosti oceňovali již ve svých dobách pobyt ve světoznámém lázeňském trojúhelníku Mariánské Lázně, Františkovy Lázně a Karlovy Vary.

...Golfová hřiště z ptačí perspektivy

Na adrese bohemia-golf.eu uvidíte všechna golfová hřiště z ptačí perspektivy, najdete zde též mapy okolí, s navigací pro příjezd Vám pomohou Google maps.

Golfclub Stiftland e.V.

Golfclub Stiftland e.V.

Golfový klub Stiftland je prostě jedinečný. Nikde jinde na kontinentu nemůžete prohlásit: zde se hraje ve středu Evropy. A ačkoliv leží toto zařízení s rodinnou atmosférou přímo uprostřed, v srdci „starého kontinentu“, není zde ani stopy po hektice a dopravním hluku. Kdo si zašněruje boty na golfovém hřišti Stiftland, bude hrát v krajině beroucí dech. Tady je svět ještě v pořádku. V zařízení Stiftland představují golf a příroda harmonickou jednotu. Avšak nemůžeme tento skoro 6,2 km dlouhý pacour, naplánovaný Donem Harradinem, v žádném případě nazvat lehkým. Mohutné, staré stromy uzavírají golfistovi linii směrem k vlajce. Potoky a rybníky přímo magicky přitahují míčky. Zde, v nejstarším klubu severovýchodního Bavorska, se člověk nemůže cítit jinak než dobře. Vedle osmnáctijamkového mistrovského zařízení nabízí klub i veřejné devítijamkové hřiště pro krátké hry, které se ideálně hodí pro počáteční seznámení se s golfem.

V oblasti existují ještě další golfová zřízení, pro něž Vám také budeme rádi na zvláštní přání rezervovat greenfee a sjednáme hrací časy.ClubhausAbschlagGrün mit FahneFairway