...přes 20 golfových hřišť do 60 minut

V Bohemia golfregionu máte autem na dosah přes 20 golfových hřišť do 60 minut.Očekává vas tak nejhustější síť golfových hřišť v Evropě

...slavné osobnosti všude

Goethe, Bismarck, Beethoven, Wagner, Chopin, Tolstoj, Turgeněv, Marx a mnohé další osobnosti oceňovali již ve svých dobách pobyt ve světoznámém lázeňském trojúhelníku Mariánské Lázně, Františkovy Lázně a Karlovy Vary.

...Golfová hřiště z ptačí perspektivy

Na adrese bohemia-golf.eu uvidíte všechna golfová hřiště z ptačí perspektivy, najdete zde též mapy okolí, s navigací pro příjezd Vám pomohou Google maps.

Golf- & Landclub Zámek Fahrenbach e.V.

Golf- & Landclub Zámek Fahrenbach e.V.

Uprostřed přírodního parku Smrčiny, mezi Bayreuthem a Chebem, v trojúhelníku zemí Bavorska, Saska a Čech, se nachází jedno z nejkrásnějších golfových hřišť Bavorska. Obklopeno nedotčenou přírodou, v místní části Fahrenbach, leží toto golfové hřiště přímo na úpatí 993 metrů vysoké hory Kössein, jednoho z nejkrásnějších vyhlídkových stanovišť Smrčin.

Golfové hřiště se nachází na náhorní planině ve tvaru podkovy a nabízí hráči nádherný a ničím nerušený pohled na krajinu Smrčin. Pro hřiště je charakteristické údolí potoka Grötchschenbach, které se táhne celým zařízením. Různé druhy říček, potoků a jezírek se střídají s kulturními biotopy a poskytují útočiště pro vzácné rostliny a zvířata.

V pravém slova smyslu se zde golfová hra stává i hrou v přírodě a s přírodou.

V golfovém hotelu se nachází restaurace, indoor zařízení s putting greenem, sauna, pára, whirlpool, sprchy se šatnami a útulný golfový bar. Velkorysý obchod ve foyer nabízí široký sortiment moderního golfového oblečení, vybavení a suvenýrů.

Vybaveny nejmodernější technikou vytvářejí naše zasedací místnosti výborné prostory pro pořádání úspěšných konferencí.

Golf- & Landclub Schloss Fahrenbach e.V. - Tröstau i .F. - Golfplatz - Bild01Golf- & Landclub Schloss Fahrenbach e.V. - Tröstau i .F. - Golfplatz - Bild02Golf- & Landclub Schloss Fahrenbach e.V. - Tröstau i .F. - Golfplatz - Bild03