...přes 20 golfových hřišť do 60 minut

V Bohemia golfregionu máte autem na dosah přes 20 golfových hřišť do 60 minut.Očekává vas tak nejhustější síť golfových hřišť v Evropě

...slavné osobnosti všude

Goethe, Bismarck, Beethoven, Wagner, Chopin, Tolstoj, Turgeněv, Marx a mnohé další osobnosti oceňovali již ve svých dobách pobyt ve světoznámém lázeňském trojúhelníku Mariánské Lázně, Františkovy Lázně a Karlovy Vary.

...Golfová hřiště z ptačí perspektivy

Na adrese bohemia-golf.eu uvidíte všechna golfová hřiště z ptačí perspektivy, najdete zde též mapy okolí, s navigací pro příjezd Vám pomohou Google maps.

Astoria Golf Resort Cihelny

Astoria Golf Resort Cihelny

V jedné z nejkrásnějších oblastí západních Čech, v Cihelnách poblíž Karlových Varů, se v chráněné krajinné oblasti rozkládá kvalitní golfové hřiště s osmnácti jamkami. Budova je postavena na velmi příjemném místě a nabízí pohled na prvních pět jamek hřiště. Hotel má kapacitu přes 90 míst. Klidná restaurace nabízí svým pestrým jídelníčkem bohatý výběr, a rovněž přizpůsobivost přáním hostů. Hotel disponuje také letním bazénem a velkým parkem s možností grilování.

Golfoví začátečníci se mohou svěřit do péče kvalifikovaného trenéra. Každá golfová lekce je přizpůsobena úrovni jednotlivého hráče.