...přes 20 golfových hřišť do 60 minut

V Bohemia golfregionu máte autem na dosah přes 20 golfových hřišť do 60 minut.Očekává vas tak nejhustější síť golfových hřišť v Evropě

...slavné osobnosti všude

Goethe, Bismarck, Beethoven, Wagner, Chopin, Tolstoj, Turgeněv, Marx a mnohé další osobnosti oceňovali již ve svých dobách pobyt ve světoznámém lázeňském trojúhelníku Mariánské Lázně, Františkovy Lázně a Karlovy Vary.

...Golfová hřiště z ptačí perspektivy

Na adrese bohemia-golf.eu uvidíte všechna golfová hřiště z ptačí perspektivy, najdete zde též mapy okolí, s navigací pro příjezd Vám pomohou Google maps.

Golf Club Sokolov

Golf Club Sokolov (Falkenau)

Golfové hřiště Sokolov (Falkenau) se nachází v západních Čechách na okraji města Sokolov (Falkenau) v blízkosti rychlostní silnice R6, která spojuje města Cheb (Eger) a Karlovy Vary (Karlsbad). Je součástí asi 200-hektarového sportovního a rekreačního areálu, který se rozprostírá v blízkosti jezera „Michal“.

K zařízením golfového klubu patří klubovna s recepcí, ProShopem, barem, salónkem VIP a restaurací s letní trasou. Nová elegantní restaurace s kapacitou 100 míst nabízí mnoho možností stravování a občerstvení. Při odpočinku a osvěžování se na terase se návštěvníkům otvírá krásný výhled na panorama golfového hřiště.

Golf Club Sokolov - Dolní Rychnov - Clubhaus - Bild01Golf Club Sokolov - Dolní Rychnov - Restaurant - Bild02Golf Club Sokolov - Dolní Rychnov - Golfplatz - Bild03